MSS1210-334KED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS1210-334KED
JLCPCB Part #
C75674
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2A 330uH 340mΩ Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS