ME3220-472MLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
ME3220-472MLC
JLCPCB Part #
C5357113
Package
SMD,3.2x2.8mm
Description
1.4A 190mΩ 1A 4.7uH ±20% SMD,3.2x2.8mm Power Inductors ROHS