LPS6235-473MRC
MFR.Part #
LPS6235-473MRC
JLCPCB Part #
C3911705
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
1.15A 1.2A 245mΩ 47uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS