LPS6225-103MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPS6225-103MRC
JLCPCB Part #
C5369260
Package
SMD,6x6mm
Description
105mΩ 10uH 2.6A 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS