LPS5015-683MRC
MFR.Part #
LPS5015-683MRC
JLCPCB Part #
C3911598
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.45Ω 390mA 470mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS