LPS5015-183MRC
MFR.Part #
LPS5015-183MRC
JLCPCB Part #
C3911738
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
18uH 550mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS