LPS3015-182MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPS3015-182MRC
Description
1.4A 1.8uH 100mΩ 2.3A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS