LPS3008-103MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPS3008-103MRC
JLCPCB Part #
C20416599
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 420mA 510mA 650mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS