LPR6235-752SMRB
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPR6235-752SMRB
JLCPCB Part #
C19188028
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
1.6A 7.5uH 85mΩ、340Ω ±20% SMD-4P,6x6mm Power Inductors ROHS