LPD5030-103MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPD5030-103MRC
JLCPCB Part #
C6113647
Package
SMD-4P,4.8x4.8mm
Description
1.05A 1.2A 10uH 210mΩ ±20% SMD-4P,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS