LPD4012-223MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPD4012-223MRC
JLCPCB Part #
C5159532
Package
SMD-4P,3.9x3.9mm
Description
-40℃~+125℃ 1.63Ω 100V 22uH@100kHz 340mA SMD-4P,3.9x3.9mm Common Mode Filters ROHS