DO3316P-223MLD
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
DO3316P-223MLD
JLCPCB Part #
C5441596
Package
SMD,12.9x9.4mm
Description
2.3A 2.7A 22uH 85mΩ ±20% SMD,12.9x9.4mm Power Inductors ROHS