1812PS-473KLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
1812PS-473KLC
JLCPCB Part #
C20417043
Package
SMD,5.8x4.9mm
Description
350mA 47uH 800mA 870mΩ ±10% SMD,5.8x4.9mm Power Inductors ROHS