1515SQ-68NGEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
1515SQ-68NGEC
JLCPCB Part #
C19191673
Package
SMD,5.3x3.5mm
Description
230@400MHz 400MHz 5.5A 68nH 8.6mΩ ±2% SMD,5.3x3.5mm Inductors (SMD) ROHS