0603DC-11NXGRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603DC-11NXGRW
JLCPCB Part #
C3222048
Package
0603
Description
11nH 2.17A 65mΩ AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS