0603AF-85NXJEU
MFR.Part #
0603AF-85NXJEU
JLCPCB Part #
C335694
Description
1.5A 1.6GHz 15@7.9MHz 65mΩ 85nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS