0603AF-121XJEU
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603AF-121XJEU
JLCPCB Part #
C335684
Package
0603
Description
1.15GHz 1.4A 120nH 15@7.9MHz 89mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS