0402DC-7N1XGRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0402DC-7N1XGRW
JLCPCB Part #
C3222578
Package
0402
Description
1.65A 63mΩ 7.1nH AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS