0402DC-75NXJRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0402DC-75NXJRW
JLCPCB Part #
C3223135
Package
0402
Description
410mA 75nH 882mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS