0402DC-12NXGRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0402DC-12NXGRW
JLCPCB Part #
C335630
Package
0402
Description
1.2A 12nH 81.3mΩ AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS