026011C-6N2XJRW
MFR.Part #
026011C-6N2XJRW
JLCPCB Part #
C335662
Description
130mΩ 45@900MHz 470mA 6.2nH 9.9GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS