026011C-5N1XJRW
MFR.Part #
026011C-5N1XJRW
JLCPCB Part #
C335659
Description
10.3GHz 120mΩ 46@900MHz 5.1nH 540mA ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS