026011C-4N7XJRW
MFR.Part #
026011C-4N7XJRW
JLCPCB Part #
C335657
Description
11.6GHz 110mΩ 4.7nH 46@900MHz 520mA ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS