026011C-10NXJRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
026011C-10NXJRW
JLCPCB Part #
C335640
Package
0201
Description
10nH 190mΩ 390mA 47@900MHz 7.5GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS