0201DS-11NXJEW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0201DS-11NXJEW
JLCPCB Part #
C3911585
Package
0201
Description
11nH 280mA 400mΩ ±5% 0201 Power Inductors ROHS