016008C-1N3XKRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
016008C-1N3XKRW
JLCPCB Part #
C5458793
Package
1005
Description
1.3nH 200mΩ 270mA ±10% 1005 Power Inductors ROHS