MBRD20150CT
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
MBRD20150CT
JLCPCB Part #
C5444342
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 150V 20A 20uA@150V 290A 880mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS