MBR10100CT
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
MBR10100CT
JLCPCB Part #
C5444336
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 50uA@100V 830mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS