CMU75N68
MFR.Part #
CMU75N68
JLCPCB Part #
C5203874
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 183pF 184pF 3.5nF 4V 67nC 68V 70A 9.5mΩ 90W N-Channel TO-251 MOSFETs ROHS