CMU50N06T
MFR.Part #
CMU50N06T
JLCPCB Part #
C5203861
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 17mΩ@10V 2.8nF 3V 400pF 42nC@10V 50A 60V 700pF 80W TO-251 MOSFETs ROHS