CMU30N10
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMU30N10
JLCPCB Part #
C5203900
Package
TO-251
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100V 25nC 30A 35mΩ 380pF 3V 45pF 60W N-Channel TO-251 MOSFETs ROHS