CMSA025N04
MFR.Part #
CMSA025N04
JLCPCB Part #
C5203839
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 2.2mΩ@10V 2.3nF 2.5V 40V 50pF 65nC@20V 670pF 85W N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS