CMSA015N04
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA015N04
JLCPCB Part #
C5203841
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5mΩ@10V 100pF 126nC@20V 170A 1V 40V 5.1nF 95W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS