CMP70N06A
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP70N06A
JLCPCB Part #
C6939741
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150W 221pF 2V 3.5nF 60V 70A 9mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS