CMP20N60
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMP20N60
JLCPCB Part #
C5203955
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 24pF 260pF 370mΩ@10V 400W 4nF 56nC 5V 600V TO-220 MOSFETs ROHS