CMH50N50
MFR.Part #
CMH50N50
JLCPCB Part #
C5371884
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 105mΩ@10V 106nC 2V 500V 50A 50pF 625W 9.5nF TO-247 MOSFETs ROHS