CMH24N50
MFR.Part #
CMH24N50
JLCPCB Part #
C5203946
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200mΩ@10V 24A 290W 2V 500V 6.3nF 65pF 90nC TO-247 MOSFETs ROHS