CMH18N65
MFR.Part #
CMH18N65
JLCPCB Part #
C6939723
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 20pF 220pF 230W 3.3nF 460mΩ@10V 4V 50nC 650V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS