CMF75NF75
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF75NF75
JLCPCB Part #
C5203883
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 3.6nF 4V 60W 70V 75A 9.5mΩ@10V 95nC TO-220F MOSFETs ROHS