CMF50N06T
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF50N06T
JLCPCB Part #
C5203842
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120pF 16mΩ@10V 1V 2.9nF 30nC 45W 50A 60V TO-220F MOSFETs ROHS