CMF20N65
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF20N65
JLCPCB Part #
C5337977
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 24pF 260pF 400mΩ@10V 40W 4V 57nC 5nF 650V Half-Bridge N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS