CMF18N20
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF18N20
JLCPCB Part #
C6939717
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 170mΩ 18A 1nF 200V 220pF 35W 40pF 4V Half-Bridge N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS