CMF10N65
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF10N65
JLCPCB Part #
C5337975
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 16pF 2.1nF 230W 30nC@520V 3V 650V 770mΩ@10V TO-220F MOSFETs ROHS