CMD80R1K2
MFR.Part #
CMD80R1K2
JLCPCB Part #
C22391059
Description
1 N-channel 1.2Ω@10V 11nC@10V 14pF 390pF 39W 4.5A 4V 530pF 800V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS