CMD70N03D
MFR.Part #
CMD70N03D
JLCPCB Part #
C5371869
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 150pF 2.2nF 20nC@10V 3.5mΩ@10V 30V 500pF 70A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS