CMD65R380Q
MFR.Part #
CMD65R380Q
JLCPCB Part #
C5203965
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 21nC@10V 2V 38.7pF 380mΩ@10V 650V 780pF 83W TO-252 MOSFETs ROHS