CMD65R280Q
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMD65R280Q
JLCPCB Part #
C7470619
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.05nF 105W 14A 280mΩ@10V 2V 40pF 600V TO-252 MOSFETs ROHS