CMD40N20
MFR.Part #
CMD40N20
JLCPCB Part #
C5203928
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100pF 135W 2.5nF 200V 26nC@10V 3V 40A 60mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS