CMD40N15
MFR.Part #
CMD40N15
JLCPCB Part #
C5203918
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110W 150V 2.5nF 33mΩ@10V 38nC@10V 3V 40A 42pF TO-252 MOSFETs ROHS