CMD30P02
MFR.Part #
CMD30P02
JLCPCB Part #
C6939685
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 110pF 15nC@4.5V 20V 30A 40W 50mΩ@2.5V 960pF TO-252 MOSFETs ROHS